Komentowana treść: Audio Evolution 4
[#1] Re: Audio Evolution 4
Zasysam demo, a co mi tam :)
[#2] Re: Audio Evolution 4
Kupione :D Czekam na pełną wersję.
[#3] Re: Audio Evolution 4
Jak widac "czerwoni" wspieraja "niebieskich".
[#4] Re: Audio Evolution 4

@reactor, post #3

Jak widac "czerwoni" wspieraja "niebieskich".

Reactor jest najlepszym tego przykładem, jego wsparcie jest wręcz modelowe. A wracając do AudioEvolution - nie jest to przecież wsparcie bezinteresowne...

Ostatnia edycja: 29.08.10 09:16:33
[#5] Re: Audio Evolution 4
Fajny program, widać Davy Wenztler nie ma klapek na oczach i wypuszcza wersje na różne systemy. A jak ma zarobek to jeszcze lepiej!

Oby takich ludzi było jak najwięcej.
[#6] Re: Audio Evolution 4

@reactor, post #3

Jak widać to nie tylko niebiescy piszą bezsensowne komentarze pod newsami. Nie wiem co to za wspieranie, skoro to produkt komercyjny.
[#7] Re: Audio Evolution 4

@atarens, post #5

Odpaliłem, myślę to wczytam jakiś przykładowy załączony plik, żeby zobaczyć co to jest. A tu nima :) No to daję "load sample" - próbuję .wav a potem .aiff i nie da rady.

Pomożesz?

[#8] Re: Audio Evolution 4

@kjb, post #7

Nie pomogę bo nie mam na czym zainstalować o czym dobrze wiesz!
Jednak że interesuję się programami muzycznymi mam ogólne pojęcie co to za program i co potrafi dlatego napisałem że to FAJNY PROGRAM! Nie jest to też jakaś nieznana nowość a uznany program ;)

Poza tym masz na stronie do ściągnięcia manual w PDF który warto poczytać ;)
[#9] Re: Audio Evolution 4

@atarens, post #8

Ej no, peceta masz ;P Sa wersje na win,linux,aros :) Program jest fajny z wygladu, OK ale jak dziala? Poczytam tego pdf,a jak wroce do domu. Chyba ze masz dzisiaj czas, to zapraszam na browara przy eMacu :D
[#10] Re: Audio Evolution 4

@G. Kraszewski, post #4

Dziekuje. A wracajac do programu - nie jest tu istotny status programu a fakt ukazania sie na inny "AmiSystem".
[#11] Re: Audio Evolution 4

@pampers, post #6

Nie wiem co to za wspieranie, skoro to produkt komercyjny.


Czyli programy komercyjne nie oznaczaja wsparacia systemu?

Ostatnia edycja: 29.08.10 14:55:26
[#12] Re: Audio Evolution 4

@reactor, post #11

Produkt komercyjny z założenia jest robiony po to, żeby zarobić pieniądze. Nie szukałbym tutaj bardzo głębokiego sensu, nie dorabiał ideologi. Davy został poproszony o przeportowanie programu i tego dokonał, za wynagrodzenie. Jestem niemal pewien że wisi mu to czy wsparł czerwonych czy niebieskich. Co więcej wsparcie Davy otrzymał z MorphOS Teamu, otrzymując darmowy klucz do systemu MorphOS oraz pomoc w uruchomieniu systemu na komputerze PowerMac, gdzie system nie jest jeszcze w sprzedaży.

[#13] Re: Audio Evolution 4

@pampers, post #12

A ty, skoro kupiłeś to mógłbyś się z szaraczkami podzielić informacjami. Z tego co wiem to masz MacaMini - mylę się ? Chciałbym dowidzieć się czegoś na temat tych nowych sterowników do kart muzycznych (mam zamiar kupic taka karte). Ma ktoś już jakieś rozeznanie w tej materii?
[#14] Re: Audio Evolution 4

@kjb, post #9

@ kjb
Sa wersje na win,linux,aros

Na linuxa nie ma. Jest skrinszo, ale w dziale products nie ma go.

Ostatnia edycja: 29.08.10 17:01:17
[#15] Re: Audio Evolution 4

@Zbysiuk, post #13

Zbysiuk: z racji tego że mam Maca Mini to wiele się na temat nowych sterów ode mnie nie dowiesz bo nie mam gdzie tych kart wsadzić ;) Czekam na MorphOSa na PowerMaćki i robię upgrade sprzętu.
[#16] Re: Audio Evolution 4

@pampers, post #15

Dokładnie w mini macu nawet nie ma wejścia audio więc jak na razie ciężko go używać. Chyba, że się nic nie sampluje.
[#17] Re: Audio Evolution 4

@atarens, post #8

W manualu pisze:

Load Sample - Loads an AIFF sample or imports a WAV sample into the project.

No to mi pomogło
[#18] Re: Audio Evolution 4

@kjb, post #7

U mnie działa
[#19] Re: Audio Evolution 4

@Arbuz, post #18

Próbowałem wczytać .wav ze strony http://www.kakofonia.pl/PL/PLcomizr/noc.wav albo plik 8svx z http://aminet.net/mods/smpl/Aaahhh.lha (oczywiście rozpakowałem).

Wyskakuje mi okienko z napisem: "Error reading AIFF file!".

Ściągnąłem wersję 3.20 dla AOS3. Efekt ten sam.

Te pliki .wav i .8svx do których dałem linki - u Ciebie działają?



[#20] Re: Audio Evolution 4

@kjb, post #19

Nie działają. Ale działa np taki (jak przerobisz digirollerem) http://www.apc74.ppa.pl/PPA/AKsack.DBM.lha
Sorki ale to tylko na szybko tak sprawdzałem :)

Ostatnia edycja: 30.08.10 06:20:35
[#21] Re: Audio Evolution 4

@kjb, post #19

Próbowałem wczytać .wav ze strony


> file noc.wav
noc.wav: RIFF (little-endian) data, WAVE audio, MPEG Layer 3, mono 11025 Hz

pewnie dlatego...
[#22] Re: Audio Evolution 4

@Arbuz, post #20

Yea, działa! OK

@szuler

heh, nawet nie sprawdziłem czy to co piszą że ma być wav, to rzeczywiście jest :)

Dzięki!
[#23] Re: Audio Evolution 4

@pampers, post #12

Produkt komercyjny z założenia jest robiony po to, żeby zarobić pieniądze

Ale za sterowniki nic nie skasował.
[#24] Re: Audio Evolution 4

@Mufa, post #23

racja, i uważaj bo mu się morphos spodobał :) chociaż przyznał (zgodnie z prawdą) że mosowce są przewrażliwieni na temat idealności swojego systemu
[#25] Re: Audio Evolution 4

@Mufa, post #23

Nie skasował, ale ja np chętnie skorzystałem z buttona donate w podziękowaniu i uznaniu jego pracy. Miejmy nadzieję, że nie tylko ja i że przyczyni się to do większej ilości sterowników, na wszystkie 3 systemy.
[#26] Re: Audio Evolution 4

@pampers, post #25

Jak ma czas nie sobie robi na 3 a nawet 4 systemy. Mam tylko nadzieję że nie odbędzie się to kosztem systemowych sterowników dla AmigaOS 4. Szczególnie niemiłą niespodzianką byłoby np. brak wsparcia dla zintegrowanego chipa muzycznego w X1000. Ale takiej myśli nawet do siebie nie dopuszczam.
[#27] Re: Audio Evolution 4

@Mufa, post #26

warto przypomnieć sytuajcję, że nie wiedziano jak zrobić stery do dzwięku w amigaone w jakiejśtam wersji więc w wersji następnej chipset .... wylutowano a potem jak się pojawiły stery to ludzie na powrót chip wlutowywali


btw. na moobunny pojawily sie skany umowy na temat betatestingu, nie wygląda najgorzej nie licząc dziwnych warunków reklamacji a raczej jej braku
[#28] Re: Audio Evolution 4

@rzookol, post #27

No to ktoś jest odważny i bogaty, bo w dokumntach jest napisane ile kosztuje złamanie NDA i do jakiego sądu można zrobić sobie za takie coś wycieczkę.
[#29] Re: Audio Evolution 4

@Mufa, post #28

A tak BTW to słyszałem, że planujesz pomału przesiąść się na MorphOS-a. Wzmożona aktywność na PPA ma być preludium do tej wiekopomnej chwili?
[#30] Re: Audio Evolution 4

@G. Kraszewski, post #29

Czy to aby temat newsa? Zapodaj temat na forum jak kiedyś.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem